انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران

-هم صدایی و همراهی با مردم عزیز ایران برای رسیدن به آزادی و با سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی  

اساسنامه انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران

ما جمعی از ورزشکاران ایرانی هستیم که پیشرفت و توسعه ی همه جانبه ی ورزش کشور را بدون مشارکت کارشناسان ورزش امکان پذیر نمی دانیم. ما با داشتن رشته های مختلف ورزشی و عقاید سیاسی گوناگون، در کنارهم برای اهداف مشترک و برنامه های راهبردی زیر می کوشیم:

گذر کامل از جمهوری اسلامی به یک نظام سکولار و دموکرات مبنی بر اعلامیه ی جهانی حقوق بشر.

پایبندی کامل به تمامیت ارضی کشور، پرچم سه رنگ شیر و خورشید نشان و به رسمیت شناختن حقوق کامل اقوام ایران (امکان آموزش زبان، امکان اجرای مراسم و آیین های محلی و...) و اقلیت های دینی، فکری و اعتقادی.

تلاش برای برقراری و استقرار آزادی (بیان، احزاب، مطبوعات و...) و برابری حقوق همه شهروندان ایرانی برپایه ی کرامت انسانی و اعلامیه ی جهانی حقوق بشر.

تمرکز بر ارتقاء توانمندی های ورزشی ها به منظور اداره ی کامل ورزش و مشارکت در تصمیم گیری های کلان ورزشی کشور.

همچنین ما اعضای این انجمن برای شتاب در براندازی جمهوری اسلامی، متعهد به انجام کوشش های زیر هستیم:

آ- کوشش برای گسترش همکاری های کارا در برقراری ارتباط با فعالان سیاسی و ورزشی داخل و خارج از کشور.

ب- ترغیب ورزشکاران برای حضور پررنگ تر در همه ی میدان های سیاسی، اجتماعی و ورزشی در رسانه های عمومی به هدف شکستن جو امنیتی حاکم بر رسانه ها.

پ- کوشش برای حضور هر چه بیشتر ورزشکاران در کنار مردم در هر شرایطی.

ت- مبارزه علیه هرگونه بی عدالتی، نژادپرستی و دخالت سیاسیون و مذهبیون در ورزش کشور.

پاینده ایران

هموطنان و ورزشکاران گرامی

پس از شورش سال ۱۳۵۷ و روی کار آمدن رژیم ایران‌ ستیز اسلامی، تمامی ملت ایران تحت ظلم و ستم این حکومت بوده و هستند. اگر به‌ تاریخ کهن ایران‌زمین نگاهی داشته باشیم، ورزشکاران از قدیم همواره کنار مردم بوده و از حامیان ملت، بخصوص قشر مظلوم جامعه بوده‌اند و به‌ همین خاطر به ‌آنان لقب «پهلوان» داده می‌شد و همواره نزد مردم از احترام خاصی برخوردار بودند.

اکنون که ملت ایران مورد جور و ستم آخوندها‌ و دولت اسلامی قرار گرفته‌ است، گروهی از ورزشکاران و قهرمانان ملی به‌ رسم خوی نیکو و جوانمردی گرد هم آمده‌اند تا صدای مردم ایران و در کنار آنان باشند.

در این رابطه، «انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران» به‌ همت ورزشکاران حال و اسبق تیم های ملی تشکیل و فعالیت خود را در سطح جهانی آغاز کرده است.

پس از اعلام موجودیت قانونی سازمان پیشگفته، تعدادی از ورزشکاران و نام‌آوران پیشین کشورمان نیز از جمله دکتر محمدحسن رهنوردی (قهرمان وزنه برداری ایران و جهان و رئیس سابق کمیته ملی المپیک ایران)،

جناب سرهنگ بهروز سرشار (عضو تیم ملی جودو ایران و رئیس سابق فدراسیون جودو)،

سرگرد دکتر مصطفی عرب (بازیکن و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و رئیس سابق تربیت بدنی نیروی هوایی شاهنشاهی) با افتخار به این انجمن پیوستند.

بدینوسیله از ملت ایران، به‌ ویژه ورزشکاران و قهرمانان داخل و خارج از کشورمان دعوت می‌شود تا همراه و هم‌ صدای «انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران» شده تا هرچه زودتر کشور عزیزمان را از وجود .منحوس آخوندهای ایران‌ ستیز پاک و آنان را روانه ذباله‌ دانی تاریخ نماییم.برای آگاهی بیشتر لطفآ به وب سایت انجمن مراجعه نمایید


تشکیل اتاق های فکر برای ورزش قهرمانی

ارزیابی عملکرد فدارسیونهای ورزشی و تیم های اعزامی به مسابقات بین‌المللی و ارائه راهکارها جهت هم افرایی نیروهای متخصص ورزشی داخل و خارج از کشور

تشکیل اتاق های فکر برای ورزش عمومی

ارائه برنامه ورزش همگانی و توسعه سلامتی جهت بالابردن روحیه سلامت و وفاق جامعه پیشکسوتان خارج ازکشور و همچین ارائه الگو به پیشکسوتان داخل کشورپرداختن به نظریه ها و تئوریِها روز ورزشی کشورهای پیشرفته و بومی سازیه آنها جهت ارائه طی طریق به ورزش ایران 


 www.aiafiran.net


www.aiafiran.net
Powered by Webnode
Create your website for free!