انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران

-هم صدایی و همراهی با مردم عزیز ایران برای رسیدن به آزادی و با سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی  

اعضای هیئت مدیره انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران 

بهروز سرشار

سعید بشیری
رضا سلیمانی
مجید فلاح

اساسنامه انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران

ما جمعی از ورزشکاران ایرانی هستیم که پیشرفت و توسعه ی همه جانبه ی ورزش کشور را بدون مشارکت کارشناسان ورزش امکان پذیر نمی دانیم. ما با داشتن رشته های مختلف ورزشی و عقاید سیاسی گوناگون، در کنارهم برای اهداف مشترک و برنامه های راهبردی زیر می کوشیم:

گذر کامل از جمهوری اسلامی به یک نظام سکولار و دموکرات مبنی بر اعلامیه ی جهانی حقوق بشر.

پایبندی کامل به تمامیت ارضی کشور، پرچم سه رنگ شیر و خورشید نشان و به رسمیت شناختن حقوق کامل اقوام ایران (امکان آموزش زبان، امکان اجرای مراسم و آیین های محلی و...) و اقلیت های دینی، فکری و اعتقادی.

تلاش برای برقراری و استقرار آزادی (بیان، احزاب، مطبوعات و...) و برابری حقوق همه شهروندان ایرانی برپایه ی کرامت انسانی و اعلامیه ی جهانی حقوق بشر.

تمرکز بر ارتقاء توانمندی های ورزشی ها به منظور اداره ی کامل ورزش و مشارکت در تصمیم گیری های کلان ورزشی کشور.

همچنین ما اعضای این انجمن برای شتاب در براندازی جمهوری اسلامی، متعهد به انجام کوشش های زیر هستیم:

آ- کوشش برای گسترش همکاری های کارا در برقراری ارتباط با فعالان سیاسی و ورزشی داخل و خارج از کشور.

ب- ترغیب ورزشکاران برای حضور پررنگ تر در همه ی میدان های سیاسی، اجتماعی و ورزشی در رسانه های عمومی به هدف شکستن جو امنیتی حاکم بر رسانه ها.

پ- کوشش برای حضور هر چه بیشتر ورزشکاران در کنار مردم در هر شرایطی.

ت- مبارزه علیه هرگونه بی عدالتی، نژادپرستی و دخالت سیاسیون و مذهبیون در ورزش کشور.

پاینده ایران

هموطنان و ورزشکاران گرامی

پس از شورش سال ۱۳۵۷ و روی کار آمدن رژیم ایران‌ ستیز اسلامی، تمامی ملت ایران تحت ظلم و ستم این حکومت بوده و هستند. اگر به‌ تاریخ کهن ایران‌زمین نگاهی داشته باشیم، ورزشکاران از قدیم همواره کنار مردم بوده و از حامیان ملت، بخصوص قشر مظلوم جامعه بوده‌اند و به‌ همین خاطر به ‌آنان لقب «پهلوان» داده می‌شد و همواره نزد مردم از احترام خاصی برخوردار بودند.

اکنون که ملت ایران مورد جور و ستم آخوندها‌ و دولت اسلامی قرار گرفته‌ است، گروهی از ورزشکاران و قهرمانان ملی به‌ رسم خوی نیکو و جوانمردی گرد هم آمده‌اند تا صدای مردم ایران و در کنار آنان باشند.

در این رابطه، «انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران» به‌ همت ورزشکاران حال و اسبق تیم های ملی تشکیل و فعالیت خود را در سطح جهانی آغاز کرده است.

پس از اعلام موجودیت قانونی سازمان پیشگفته، تعدادی از ورزشکاران و نام‌آوران پیشین کشورمان نیز از جمله دکتر محمدحسن رهنوردی (قهرمان وزنه برداری ایران و جهان و رئیس سابق کمیته ملی المپیک ایران)،

جناب سرهنگ بهروز سرشار (عضو تیم ملی جودو ایران و رئیس سابق فدراسیون جودو)،

سرگرد دکتر مصطفی عرب (بازیکن و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و رئیس سابق تربیت بدنی نیروی هوایی شاهنشاهی) با افتخار به این انجمن پیوستند.

بدینوسیله از ملت ایران، به‌ ویژه ورزشکاران و قهرمانان داخل و خارج از کشورمان دعوت می‌شود تا همراه و هم‌ صدای «انجمن ورزشکاران آزادیخواه ایران» شده تا هرچه زودتر کشور عزیزمان را از وجود .منحوس آخوندهای ایران‌ ستیز پاک و آنان را روانه ذباله‌ دانی تاریخ نماییم.برای آگاهی بیشتر لطفآ به وب سایت انجمن مراجعه نمایید


تشکیل اتاق های فکر برای ورزش قهرمانی

ارزیابی عملکرد فدارسیونهای ورزشی و تیم های اعزامی به مسابقات بین‌المللی و ارائه راهکارها جهت هم افرایی نیروهای متخصص ورزشی داخل و خارج از کشور

تشکیل اتاق های فکر برای ورزش عمومی

ارائه برنامه ورزش همگانی و توسعه سلامتی جهت بالابردن روحیه سلامت و وفاق جامعه پیشکسوتان خارج ازکشور و همچین ارائه الگو به پیشکسوتان داخل کشورپرداختن به نظریه ها و تئوریِها روز ورزشی کشورهای پیشرفته و بومی سازیه آنها جهت ارائه طی طریق به ورزش ایران 


 www.aiafiran.net


www.aiafiran.net
Powered by Webnode
Create your website for free!